Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma Maç Sonucu
İngiltere > 1. Lig
23.03 15:00 Walsall - Barnsley
1 4.50 X 3.60 2 1.75 +95
1 4.50 X 3.60 2 1.75
Avustralya > Victoria Premier Lig (Foxtel Kupası)
23.03 07:00 Green Gully Cavaliers - Avondale FC
1 3.85 X 3.90 2 1.70 +36
1 3.85 X 3.90 2 1.70
23.03 11:00 Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
1 6.00 X 4.60 2 1.40 +36
1 6.00 X 4.60 2 1.40
23.03 11:30 Kingston City FC - Altona Magic SC
1 2.45 X 3.35 2 2.50 +36
1 2.45 X 3.35 2 2.50
Arjantin > Primera B Nacional
23.03 03:00 Instituto - Club Atletico Los Andes
1 1.90 X 3.05 2 4.60 +89
1 1.90 X 3.05 2 4.60
Danimarka > 2. Lig, 1. Grup
23.03 15:00 Kolding IF - Odder
1 1.35 X 4.40 2 7.00 +89
1 1.35 X 4.40 2 7.00
Türkiye Amatör > 2. Lig, Beyaz Grup
23.03 15:00 Ankara Demirspor - Sakaryaspor
1 4.85 X 3.90 2 1.60 +84
1 4.85 X 3.90 2 1.60
İngiltere Amatör > 2. Premier Lig, 2. Küme
23.03 15:00 Newcastle United - Wolwerhampton Wanderers
1 2.45 X 4.05 2 2.30 +36
1 2.45 X 4.05 2 2.30
Türkiye Amatör > 3. Lig, Grup 1
23.03 14:30 Yomraspor - Büyükçekmece Tepecikspor
1 1.80 X 3.50 2 4.25 +84
1 1.80 X 3.50 2 4.25
Türkiye Amatör > 3. Lig, Grup 2
23.03 14:00 Çatalcaspor - Elaziz Belediyespor
1 1.60 X 3.55 2 5.75 +84
1 1.60 X 3.55 2 5.75
Türkiye Amatör > 3. Lig, Grup 3
23.03 15:00 Bagcilar Spor Kulubu - Çorum Belediyespor
1 2.90 X 3.10 2 2.45 +84
1 2.90 X 3.10 2 2.45
23.03 15:00 Halide Edip Adıvarspor - Fatsa Belediyespor
Over 2.70 Under 1.40 +2
Over 2.70 Under 1.40
23.03 15:00 Bucaspor - Ankara Adliyespor
Over 2.55 Under 1.45 +2
Over 2.55 Under 1.45
Hong Kong > Birinci Lig
23.03 12:30 Kitchee SC - Yuen Long FC
1 1.20 X 6.50 2 8.00 +84
1 1.20 X 6.50 2 8.00
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, Kuzey
23.03 15:00 Hamburg (A) - Hansa Lüneburg
1 1.70 X 3.70 2 4.00 +89
1 1.70 X 3.70 2 4.00
23.03 15:00 VfL Wolfsburg II - SC Weiche Flensburg 08
1 1.65 X 3.85 2 4.25 +89
1 1.65 X 3.85 2 4.25
Çin > China League 2
23.03 10:00 Baoding Rongda - Yanbian Beiguo
1 1.80 X 3.70 2 3.55 +36
1 1.80 X 3.70 2 3.55
23.03 10:00 Fujian Tianxin - Hubei Chufeng Heli FC
1 1.60 X 3.70 2 5.00 +36
1 1.60 X 3.70 2 5.00
23.03 10:00 Shanxi Xindu - Hebei Elite FC
1 9.00 X 6.00 2 1.22 +36
1 9.00 X 6.00 2 1.22
23.03 10:00 Wuhan Three Towns FC - Suzhou Jinfu
1 2.75 X 3.35 2 2.30 +2
1 2.75 X 3.35 2 2.30
23.03 10:00 Kunshan FC - Shenzhen Kunpeng
1 1.85 X 3.55 2 3.65 +36
1 1.85 X 3.55 2 3.65
23.03 10:00 Yunnan Kunlu - Lhasa Chengtou
1 3.55 X 3.35 2 1.90 +2
1 3.55 X 3.35 2 1.90
23.03 10:00 Jiangsu Yancheng Dingli FC - Zibo Cuju FC
1 1.85 X 3.85 2 3.40 +36
1 1.85 X 3.85 2 3.40
23.03 10:30 Hunan Xiangtao - Chengdu Better City FC
1 2.40 X 3.65 2 2.45 +36
1 2.40 X 3.65 2 2.45
Danimarka Amatör > Danimarka Serisi, Grup 1
23.03 15:00 GVI - Skjold Birkerod
1 1.25 X 5.50 2 7.00 +4
1 1.25 X 5.50 2 7.00
23.03 15:00 Greve Fodbold - AB Taarnby
1 3.90 X 3.95 2 1.60 +36
1 3.90 X 3.95 2 1.60
23.03 15:00 Karlslunde If - Avedore IF
1 1.75 X 3.70 2 3.40 +36
1 1.75 X 3.70 2 3.40
Danimarka Amatör > Danimarka Serisi, Grup 2
23.03 15:00 BK Fremad Valby - Bk Union
1 3.50 X 3.70 2 1.75 +36
1 3.50 X 3.70 2 1.75
Danimarka Amatör > Danmarksserien, 4. Grup
23.03 15:00 Vejlby Skovbakken Aarhus - Lystrup IF
1 1.10 X 7.25 2 12.25 +36
1 1.10 X 7.25 2 12.25
Polonya > III Liga, Group 2
23.03 14:00 Lech II Poznan - KP Starogard Gdansk
1 1.50 X 4.25 2 5.25 +84
1 1.50 X 4.25 2 5.25
23.03 14:00 Chemik Bydgoszcz - Radunia Stęzyca
1 6.50 X 4.40 2 1.40 +84
1 6.50 X 4.40 2 1.40
Japonya > J-League 3
23.03 08:00 FC Tokyo U23 - Fujieda Myfc
1 2.85 X 3.05 2 2.30 +36
1 2.85 X 3.05 2 2.30
23.03 08:00 AC Nagano Parceiro - Cerezo Osaka U23
1 3.10 X 3.05 2 2.20 +36
1 3.10 X 3.05 2 2.20
Japonya > J-Lig 2
23.03 08:00 Niigata Albirex - Avispa Fukuoka
1 2.30 X 2.90 2 3.00 +89
1 2.30 X 2.90 2 3.00
23.03 08:00 Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa
1 2.05 X 3.05 2 3.35 +89
1 2.05 X 3.05 2 3.35
23.03 08:00 Omiya Ardija - Mito Hollyhock
1 2.30 X 2.80 2 3.10 +89
1 2.30 X 2.80 2 3.10
23.03 08:00 Yokohama - Gifu
1 1.85 X 3.10 2 4.15 +89
1 1.85 X 3.10 2 4.15
23.03 09:00 Kashiwa Reysol - Fagiano Okayama
1 1.55 X 3.40 2 5.50 +89
1 1.55 X 3.40 2 5.50
23.03 11:00 Ehime - V-Varen Nagasaki
1 2.95 X 2.80 2 2.45 +89
1 2.95 X 2.80 2 2.45
Çek Cumhuriyeti > Moravskoslezska Ligi
23.03 12:15 FC Odra Petrkovice - Unex Unicov
1 1.90 X 3.65 2 3.35 +84
1 1.90 X 3.65 2 3.35
Finlandiya > Naisten Ligi
23.03 14:00 Tips Vantaa - Aland United
1 4.15 X 4.50 2 1.55 +84
1 4.15 X 4.50 2 1.55
23.03 15:00 Ons Oulu - HJK Helsinki
1 17.00 X 9.00 2 1.07 +84
1 17.00 X 9.00 2 1.07
Almanya Amatör > Oberliga Hamburg
23.03 15:00 TUS Dassendorf 1948 - TUS Osdorf 1907
1 1.60 X 4.40 2 3.90 +34
1 1.60 X 4.40 2 3.90
Yeni Zelanda > Premiership, Playofflar
23.03 04:35 Eastern Suburbs AFC - Canterbury Utd.
1 1.75 X 3.45 2 3.90 +89
1 1.75 X 3.45 2 3.90
Paraguay > Primera Division, Apertura
23.03 01:15 General Diaz - Sportiva Luqueno
1 2.50 X 3.25 2 2.55 +89
1 2.50 X 3.25 2 2.55
Romanya > Romanya 2. Ligi
23.03 12:00 Luceafarul Oradea - Aerostar Bacau
1 2.25 X 3.35 2 2.75 +84
1 2.25 X 3.35 2 2.75
23.03 12:00 Pandurii Jiu - ACS Dacia Unirea Braila
1 1.30 X 4.85 2 7.25 +84
1 1.30 X 4.85 2 7.25
23.03 12:00 FC Metaloglobus Bucuresti - Farul Constanta
1 2.00 X 3.45 2 3.05 +84
1 2.00 X 3.45 2 3.05
23.03 14:00 ACS FC Academica Clinceni - AFC Uta Arad
1 1.55 X 3.85 2 4.75 +84
1 1.55 X 3.85 2 4.75
İspanya Amatör > Tercera Division, Group 12
23.03 15:00 UD Tamaraceite - CD Marino
1 1.40 X 4.30 2 6.25 +36
1 1.40 X 4.30 2 6.25
İspanya Amatör > Tercera Division, Group 9
23.03 15:00 River Melilla CF - CD Torreperogil
1 6.75 X 4.60 2 1.35 +36
1 6.75 X 4.60 2 1.35
Uluslararası Genç > U17 CONMEBOL Şampiyonası, B Grubu
23.03 01:10 Uruguay - Arjantin
1 2.45 X 3.30 2 2.55 +36
1 2.45 X 3.30 2 2.55
23.03 03:30 Brezilya - Paraguay
1 2.25 X 3.05 2 3.05 +36
1 2.25 X 3.05 2 3.05
Çek Cumhuriyeti > U19 1. Ligi
23.03 12:30 Mlada Boleslav U19 - Banik Ostrava U19
1 2.40 X 3.65 2 2.40 +84
1 2.40 X 3.65 2 2.40
23.03 13:00 1 FC Brno U19 - FC Vysocina Jihlava U19
1 1.30 X 5.25 2 7.25 +84
1 1.30 X 5.25 2 7.25
23.03 13:00 1 FC Slovacko U19 - MFK Karvina U19
1 2.30 X 3.70 2 2.45 +84
1 2.30 X 3.70 2 2.45
23.03 13:00 FC Viktoria Plzen U19 - Sigma Olomouc U19
1 2.20 X 3.70 2 2.60 +4
1 2.20 X 3.70 2 2.60
23.03 14:00 Hradec Kralove U19 - Ceske Budejovice U19
1 1.35 X 5.00 2 6.00 +84
1 1.35 X 5.00 2 6.00
Slovakya > U19 1. Ligi
23.03 13:00 FC Nitra - Slovan Bratislava
1 3.70 X 4.00 2 1.70 +36
1 3.70 X 4.00 2 1.70
23.03 13:00 FC Tatran Presov - AS Trencin
Yes 1.55 No 2.30 +34
Yes 1.55 No 2.30
23.03 13:00 MFK Zemplin Michalovce - FK Zeleziarne Podbrezova
1 2.50 X 3.70 2 2.25 +5
1 2.50 X 3.70 2 2.25
23.03 13:00 Spartak Trnava - MSK Zilina
1 1.60 X 4.00 2 4.25 +36
1 1.60 X 4.00 2 4.25
23.03 13:00 FK Senica - FK Poprad
1 1.45 X 4.45 2 4.90 +36
1 1.45 X 4.45 2 4.90
Uluslararası Genç > U19 Avrupa Şampiyonası Elit Tur-Grup 3
23.03 13:00 Almanya - Norveç
1 1.45 X 4.10 2 6.00 +84
1 1.45 X 4.10 2 6.00
Uluslararası Genç > U19 Avrupa Şampiyonası Elit Tur-Grup 4
23.03 15:00 İspanya - Galler
1 1.25 X 4.95 2 10.00 +84
1 1.25 X 4.95 2 10.00
Türkiye Amatör > U21 Ligi, Süper Lig Grubu
23.03 14:30 Istanbul Basaksehir - Bursaspor
1 2.85 X 3.55 2 2.15 +36
1 2.85 X 3.55 2 2.15
Portekiz > U23 Championship, Relegation Round
23.03 14:00 CS Maritimo - CF Belenenses
1 2.25 X 3.25 2 2.95 +36
1 2.25 X 3.25 2 2.95
Avustralya > UPL,Güney Avustralya
23.03 07:00 South Adelaide FC - Adelaide Comets
1 4.80 X 4.35 2 1.50 +36
1 4.80 X 4.35 2 1.50
23.03 07:30 Para Hills Knights SC - Adelaide United Youth FK
1 3.45 X 3.65 2 1.85 +36
1 3.45 X 3.65 2 1.85
23.03 07:30 Croydon Kings - Metro Stars
1 3.10 X 3.65 2 1.95 +36
1 3.10 X 3.65 2 1.95
23.03 09:30 West Adelaide FC - Adelaide Raiders SC
1 2.45 X 3.50 2 2.50 +36
1 2.45 X 3.50 2 2.50
23.03 11:00 Adelaide City - Campbelltown City
1 2.85 X 3.50 2 2.15 +36
1 2.85 X 3.50 2 2.15
23.03 11:30 Adelaide Olympic - Adelaide Blue Eagles
1 1.80 X 3.85 2 3.55 +36
1 1.80 X 3.85 2 3.55
Avustralya > UPL,Kuzey Avustralya
23.03 07:00 Ecu Joondalup - Sorrento
1 1.75 X 3.95 2 3.70 +36
1 1.75 X 3.95 2 3.70
23.03 07:00 Stirling Lions - Perth SC
1 7.50 X 5.50 2 1.30 +36
1 7.50 X 5.50 2 1.30
23.03 07:00 Cockburn City - Inglewood United
1 1.85 X 4.00 2 3.25 +36
1 1.85 X 4.00 2 3.25
23.03 10:00 Armadale SC - Rockingham City
1 2.25 X 3.75 2 2.60 +36
1 2.25 X 3.75 2 2.60
23.03 10:00 Perth Glory FC Youth - Balcatta
1 2.15 X 3.80 2 2.70 +36
1 2.15 X 3.80 2 2.70
Avustralya > UPL,Kuzey New South Wales
23.03 09:30 Lambton Jaffas FC - Adamstown Rosebud FC
1 1.20 X 6.25 2 9.50 +36
1 1.20 X 6.25 2 9.50
23.03 11:30 Weston Workers FC - Maitland FC
1 4.30 X 4.25 2 1.60 +36
1 4.30 X 4.25 2 1.60
23.03 11:30 Edgeworth Fc - Newcastler Jets Gençler
1 1.45 X 4.65 2 5.25 +36
1 1.45 X 4.65 2 5.25
Avustralya > UPL,New South Wales
23.03 10:30 Sutherland Sharks - Apia Leichhardt Tigers
1 3.10 X 3.85 2 1.90 +36
1 3.10 X 3.85 2 1.90
23.03 11:00 Manly United FC - Mt Druitt Town Rangers FK
1 1.50 X 4.40 2 5.00 +36
1 1.50 X 4.40 2 5.00
23.03 11:00 Sydney FC Youth - Marconi Stallion
1 2.85 X 3.45 2 2.20 +36
1 2.85 X 3.45 2 2.20
23.03 11:00 Mt Druitt Town Rangers FK - Manly United FC
1 5.00 X 4.15 2 1.50 +4
1 5.00 X 4.15 2 1.50
Avustralya > UPL,Queensland
23.03 10:00 South West Queensland Thunder - Redlands United
1 1.90 X 4.05 2 3.05 +36
1 1.90 X 4.05 2 3.05
23.03 11:00 Peninsula Power FC - Magpies Crusaders United
1 1.20 X 6.75 2 8.25 +36
1 1.20 X 6.75 2 8.25
23.03 11:00 Moreton Bay United FC - Gold Coast Knights
1 3.35 X 4.25 2 1.75 +36
1 3.35 X 4.25 2 1.75
23.03 12:00 Queensland Lions - Brisbane Roar FC Gençler
1 1.20 X 6.75 2 8.25 +36
1 1.20 X 6.75 2 8.25
23.03 12:00 Eastern Suburbs Brisbane - Brisbane Strikers
1 2.25 X 3.80 2 2.55 +36
1 2.25 X 3.80 2 2.55
Avustralya > UPL,Tazmanya
23.03 05:30 Riverside Olympic FC - Devonport City FC
1 17.75 X 9.25 2 1.07 +36
1 17.75 X 9.25 2 1.07
23.03 08:30 Launceston City - Glenorchy Knights
1 2.65 X 4.90 2 1.95 +36
1 2.65 X 4.90 2 1.95
23.03 10:00 Kingborough Lions - Hobart Zebras
1 5.50 X 5.50 2 1.35 +36
1 5.50 X 5.50 2 1.35
Uluslararası > Uluslararası Hazırlık Maçları
23.03 03:00 Peru - Paraguay
1 2.40 X 2.95 2 3.00 +83
1 2.40 X 2.95 2 3.00
23.03 04:00 Guatemala - Kosta Rika
1 4.00 X 3.40 2 1.80 +84
1 4.00 X 3.40 2 1.80
23.03 05:15 Meksika - Şili
1 2.35 X 3.10 2 2.95 +112
1 2.35 X 3.10 2 2.95
23.03 11:30 Afganistan - Malezya
1 3.10 X 3.30 2 2.15 +2
1 3.10 X 3.30 2 2.15
Çek Cumhuriyeti > Çek Cumhuriyeti Futbol Ligi
23.03 12:15 Vysehrad - SK Benesov
1 1.25 X 5.50 2 7.75 +84
1 1.25 X 5.50 2 7.75
23.03 12:15 Olympia Radotin - Loko Vltavin
1 2.05 X 3.75 2 2.85 +84
1 2.05 X 3.75 2 2.85
23.03 12:30 FK Litomericko - TJ Jiskra Domazlice
1 2.60 X 3.60 2 2.30 +84
1 2.60 X 3.60 2 2.30
Maç Detayı
BAHIS KUPONUM 0
TEKLI KUPON
KOMBINE KUPON
Bahis Tutarı:
TOPLAM ORAN:
0.00
MAKSIMUM KAZANç:
0.00 TRY