Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma Maç Sonucu
Almanya > 2. Bundesliga
23.03 21:00 HBW Balingen/Weilstetten - Dessau Rosslauer HV 06
1 1.07 X 17.25 2 10.25 +26
1 1.07 X 17.25 2 10.25
23.03 21:00 TV Emsdetten - Wilhelmshavener HV
1 1.20 X 11.75 2 6.00 +26
1 1.20 X 11.75 2 6.00
23.03 21:15 ASV Hamm-Westfalen - HC Rhein Vikings
1 1.04 X 19.75 2 12.25 +26
1 1.04 X 19.75 2 12.25
23.03 21:30 TUS Ferndorf - DJK Rimpar Wolfe
1 1.85 X 7.50 2 2.45 +26
1 1.85 X 7.50 2 2.45
23.03 22:00 VfL Eintracht Hagen - HSC 2000 Coburg
1 3.75 X 9.25 2 1.40 +26
1 3.75 X 9.25 2 1.40
24.03 17:00 HSV Hamburg - EHV Aue
1 1.55 X 8.50 2 3.05 +2
1 1.55 X 8.50 2 3.05
24.03 19:00 HC Elbflorenz 2006 - TUS N-Lubbecke
1 2.00 X 8.00 2 2.15 +2
1 2.00 X 8.00 2 2.15
Almanya > Bundesliga
23.03 22:30 DIE Eulen Ludwigshafen - TBV Lemgo Lippe
1 4.10 X 10.00 2 1.35 +26
1 4.10 X 10.00 2 1.35
24.03 15:30 TSV Gwd Minden - SC Magdeburg
1 5.25 X 10.50 2 1.25 +26
1 5.25 X 10.50 2 1.25
24.03 18:00 VfL Gummersbach 1861 - Bergischer HC 06
1 3.80 X 9.50 2 1.40 +26
1 3.80 X 9.50 2 1.40
24.03 18:00 SC Dhfk Leipzig - MT Melsungen
1 2.20 X 7.25 2 2.00 +26
1 2.20 X 7.25 2 2.00
Uluslararası > EHF Cup, Grup A
23.03 22:00 Saint Raphael Var HB - Fuchse Berlin
1 1.65 X 8.25 2 2.80 +26
1 1.65 X 8.25 2 2.80
24.03 16:00 Balatonfuredi Kse - CB Ciudad De Logrono
1 2.60 X 8.00 2 1.75 +26
1 2.60 X 8.00 2 1.75
Uluslararası > EHF Cup, Grup B
23.03 21:30 RK Nexe - Grundfos Tatabanya KC
1 1.55 X 8.75 2 3.10 +26
1 1.55 X 8.75 2 3.10
24.03 21:00 RK Eurofarm Rabotnik - TSV Hannover Burgdorf
1 3.20 X 8.75 2 1.50 +26
1 3.20 X 8.75 2 1.50
Uluslararası > EHF Cup, Grup C
23.03 19:00 HC Dobrogea Sud Constanta - TTH Holstebro
1 1.50 X 8.75 2 3.30 +26
1 1.50 X 8.75 2 3.30
24.03 14:00 BM Ciudad Encantada - FC Porto
1 5.00 X 10.50 2 1.25 +26
1 5.00 X 10.50 2 1.25
Uluslararası > EHF Cup, Grup D
23.03 20:00 THW Kiel - Fraikin BM Granollers
1 1.04 X 20.00 2 13.00 +24
1 1.04 X 20.00 2 13.00
23.03 20:45 GOG Handbold - KS Azoty Pulawy
1 1.12 X 14.00 2 8.25 +26
1 1.12 X 14.00 2 8.25
İsveç > Elitserien, Erkekler Playoffları
24.03 18:15 HK Malmoe - IK Savehof
1 1.40 X 9.00 2 3.80 +26
1 1.40 X 9.00 2 3.80
25.03 20:45 IFK Skovde HK - Lugi HF
1 1.55 X 8.25 2 3.15 +26
1 1.55 X 8.25 2 3.15
İsveç > Elitserien, Erkekler, Yükselme/Düşme Maçları
25.03 21:00 IF Hallby HK - HIF Karlskrona
1 3.95 X 9.00 2 1.40 +2
1 3.95 X 9.00 2 1.40
26.03 21:15 HK Varberg - AIK
1 2.35 X 7.75 2 1.85 +2
1 2.35 X 7.75 2 1.85
26.03 21:15 Skanela IF - Onnereds HK
1 4.60 X 10.00 2 1.30 +2
1 4.60 X 10.00 2 1.30
Avusturya > HLA Erkekler PLay-off
23.03 21:00 Bregenz Handball - HSG Graz
1 1.60 X 8.25 2 2.85 +26
1 1.60 X 8.25 2 2.85
Avusturya > HLA Erkekler Yükselme/Düşme
23.03 22:15 Handball Tirol - Fivers Wat Margareten
1 2.00 X 7.50 2 2.15 +26
1 2.00 X 7.50 2 2.15
23.03 22:15 SC Ferlach - HC Linz AG
1 1.65 X 8.00 2 2.75 +26
1 1.65 X 8.00 2 2.75
Yunanistan > Handball Premier
23.03 19:00 Aeropos Edessas - A.c. Doukas
1 1.55 X 8.50 2 3.05 +26
1 1.55 X 8.50 2 3.05
23.03 19:00 GS Drama 86 - Aris Nikaias
1 1.12 X 14.50 2 7.50 +26
1 1.12 X 14.50 2 7.50
Uluslararası > Uluslararası Hazırlık Maçları, Bayanlar
23.03 18:30 Norveç - Romanya
1 1.03 X 22.00 2 14.25 +14
1 1.03 X 22.00 2 14.25
23.03 21:30 Fransa - Danimarka
1 1.12 X 15.00 2 7.75 +14
1 1.12 X 15.00 2 7.75
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi
23.03 19:30 HC Motor Zaporozhye - KS Vive Tauron Kielce
1 2.55 X 8.00 2 1.75 +26
1 2.55 X 8.00 2 1.75
23.03 20:00 HC Meshkov Brest - SG Flensburg-Handewitt
1 2.40 X 7.25 2 1.85 +26
1 2.40 X 7.25 2 1.85
23.03 22:30 HC Prvo Plinarsko Drustvo Zagreb - HC Vardar-Skopje
1 2.90 X 8.25 2 1.60 +26
1 2.90 X 8.25 2 1.60
24.03 20:00 Sporting CP - Telekom Veszprem HC
1 6.75 X 12.75 2 1.16 +26
1 6.75 X 12.75 2 1.16
Maç Detayı
BAHIS KUPONUM 0
TEKLI KUPON
KOMBINE KUPON
Bahis Tutarı:
TOPLAM ORAN:
0.00
MAKSIMUM KAZANç:
0.00 TRY